faviconOPTRONET tworzą ludzie, którzy uważają, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Naszą rolą jest dostarczenie usług Internetowych na najwyższym poziomie. Myślimy przyszłościowo, przewidując nadchodzące zmiany i wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom.

Misja

OptronetZauważamy, że szybka wymiana informacji jest teraz kluczem do osiągnięcia sukcesu zarówno w biznesie jak i w domu. Dlatego postanowiliśmy wybudować superszybką sieć OPTRONET na terenie Wronek. Uważamy, że dostęp do Internetu nie powinien stwarzać ograniczeń ale dawać Tobie, Twojej rodzinie lub Twojej firmie nieskończone możliwości.

Z technologii jutra u nas skorzystasz już dziś

Wizja

Aby sprostać coraz większym wymaganiom, budujemy sieć w oparciu o najnowocześniejsze, bezpieczne technologie, lokalizując węzły sieci we wszystkich ważnych punktach miasta. We współpracy z wiodącymi polskimi operatorami stawiamy na jakość i niezawodność przy zachowaniu atrakcyjnych cen. W ciągu 3 lat ponad 1200 mieszkań znalazło się w zasięgu sieci światłowodowej. Pozwoliło to zaoferować każdemu mieszkańcowi szybki i niezawodny dostęp do Internetu. Profesjonalizm oraz innowacyjność naszych rozwiązań uważamy za podstawę działań nowoczesnej telekomunikacji.