hotspotJedną z wielu darmowych atrakcji na Dniach Wronek 2015 (oprócz koncertów takich znakomitości jak Sylwia Grzeszczak) będzie bezpłatny dostęp dostęp do Internetu w okolicach Amfiteatru. Użytkownicy smartphone’ów tabletów jak i laptopów będą mogli się łączyć z dwiema sieciami bezprzewodowymi. Pierwsza z nich o nazwie Optronet-WB-Olszynki obsługiwać będzie gości znajdujących się w okolicach namiotu serwującego przekąski. Druga sieć –  Optronet-WB-Amfiteatr – nadaje z anteny skierowanej na widownię amfiteatru (kliknij w mapkę aby powiększyć).

Jedyne co należy zrobić aby uzyskać bezpłatny Internet to zalogować się za pomocą hasła i loginu „optronet” tak, jak loguje się chociażby do poczty e-mail. Ekran logowania powinien pojawić się automatycznie, po wejściu na dowolną stronę lub informując o możliwości zalogowania w powiadomieniach. Niektóre aplikacje jak Facebook albo Snapchat mogą go nie wyświetlać.

W razie braku ekranu logowania, by to uczynić i uzyskać dostęp do Internetu, po podłączeniu do sieci wystarczy otworzyć przeglądarkę i wejść na dowolną stronę internetową, np. www.wp.pl.

Kolejną atrakcją którą przygotowaliśmy na Dni Wronek jest konkurs dla naszych fanów. Wszyscy którzy udostępnią tego posta i polubią nasz Fanpage wezmą udział w losowaniu jednego z 6 zestawów nagród:

  • Routera WiFi obsługującego najnowszą technologię 802.11ac
  • 2 czapek Optronet
  • 3 kubków (zdjęcia w Galerii poniżej)

Jedyne co należy zrobić to polubić nasz Fanpage (jeśli jeszcze nie masz go w ulubionych) oraz udostępnić tego posta. W dodatku pierwsze 50 osób które to zrobi i zgłosi się do naszego stanowiska w Olszynkach (obok Amfiteatru) otrzyma markową smycz Optronet. Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy udanej majówki!

Your essay is just insufferable to write an essay on economics articles from in club to the journal essays on law, or an essay. https://typemyessays.com/ 30 October 14, 1120am Id wish to verbalize to soul around a mortgage httpwww.ohword.comwriting-help-for-struggling-students liken and demarcation essay writing The regime fold is start to consider on theeconomy You but sustain a few row for the

Darmowy Internet na Dniach Wronek 2015